15 Haziran 2015

Superonline Fiber Kampanyasından ADSL'e Geçiş!

Ev değiştirmemiz sebebiyle fiber kampanyamızdan ayrılıp ADSL aboneliğine geçiş yapmak zorunda kaldık. Taahhüdün bitişine 6 ay gibi bir zaman kalmışken bize 24 aylık taahhüt zorunlu kılındı ve bunu yapmadığımız takdirde bize sağlanamayan fiber internetin ücreti ödememiz gerektiği ya da üyelik başlangıcında hediye edilen tabletten dolayı 300 TL civarında ücretin alınacağı söylendi.

24 ay taahhüt verip tekrardan devam etmek istediğimizde aylık 70 TL civarında bir fatura çıkartıldı. Nedeni ise yine tablet almamız. Superonline bana sağlayamadığı fiber hizmetinin cezasını neden hem beni 24 ay kendisine müşteri yaparak hem de aylık 70 TL gibi şuan standart ücretin üstünde fiyatlandırarak çıkarıyor.

Osman 325 Okunma

Cevaplar

  • Osman 15 Haziran 2015

    Turkcell Superonline tarafından arandım ve esnetilemeyen kuralları nedeniyle beni mağdur etmeye devam edeceklerini ilettiler. Herhangi bir alternatif çözüm üretmediler. Bu nedenle İnternet sağlayıcımı Vodafone taşımaya karar verdim. Vodafone, Turkcell Superonline'nın bana kesmiş olduğu haksız cezanın 120 TL'sini ödemeyi taahhüt etti. Şikayetimi Tüketici hakem heyetine ileterek mağduriyetimi gidermeye çalışacağım. Saygılarımla

  • Superonline Temsilcisi15 Haziran 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 15.06.2015 13:50:43 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi15 Haziran 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön