30 Eylül 2014

Superonline Fiber Kampanyası!

Superonline fiber kampanyasında mevcut Superonline bağlı olan bir adrese sizde altyapı yok diyerek bir türlü talebi oluşturamadılar. Superonline'dan lokasyon kodunu alıp verdiğimde bununla da işlem yapılamıyormuş. Adres bilgilerini tek tek girerek işlem yapabiliyorlarmış. Superonlinedan kontrolü sağladıkları servisi sürekli yok cevabı alıyormuş.

Servisi düzgün çağıramıyorsunuz lokasyon kodu ile de bir zahmet işlem yapın. Superonline kullanıyordum ve bugün kapadım. D-Smart tarafına tek tek verdiğim il ilçe mahalle sokak bina bilgilerini Superonline'dan teyit ettiğimde adreste altyapının olduğu bilgisini aldım. Müşteriye yardımcı olamamanın son noktası bu olsa gerek.

Koray 137 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • Koray01 Ekim 2014

    Burada servisteki hatanın durumunu SUperonline'a bildirmek ya da kendi tarafınızda yazılımcı arkadaşlarla paylaşmak bu kadar zor olmamalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön