Superonline Fiber İnternetimi Taşımıyor!

Ali Y. |

Yaklaşık 2 ay önce evime Superonline fiber internet aldım. Geçen ay taşındım ve yeni adresime internetimi taşımak için Superonline'ı aradım. Bana taşındığım yerde fiber altyapıları bulunmadığını, yalın internet vereceklerini ve fiber fiyatından 12 ay taahhütlü olarak işlemi yapabileceklerini söylediler. Caymak istediğimde de 256 TL cayma bedeli istediler.

Yani bana taahhüt ettikleri hizmeti veremedikleri gibi cayma hakkımı kullanmam için 256 TL istiyorlar, veya veremedikleri hizmet için fazladan para ve 12 aylık taahhüt istiyorlar. Bu durumun acilen düzeltilmesini rica ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  13 Şubat
  10:56

  Hayır geçiş ile ilgili bilgi verilmedi şikayetin kayda alındını söyleyip, telefonu kapattılar.

 • Ali Y.
  13 Şubat
  10:55

  beni bir kee arayıp şikayet var dan mesjnız alındıgnmüdrğe iildi ddiler yaklaşık 10 gün oldu .süpeonline müşşteri hizmetlerini aradığımda sizin ile kurduğum iletişimden haberleri olmadığını söylediler.genelmüdürlük telfonunu istediğimde vermediler.hala madurum sizi dikkate almadıklarını düşünüyorum.sizin ilginizde menunum fakat supronline art niyetinde ısrarcı olmaya devam eiyor.ne yapmamı önersiniz.

 • 04 Şubat
  13:27

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 04.02.2015 13:27 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ürünler arası geçiş süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"