Cudi Noyan G. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

Superonline Fiber İnternetimi ADSL'e Çevirdi.

Cudi Noyan G. |

1 hafta önce ev taşıdım. Yeni taşındığım binada fiber var. Nakil için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bana yeni taşındığım evde fiber altyapısının Türk Telekom'a ait olduğunu ve onu kullanmayacağımı söyledi. Ben de Superonline internet sitesinde gözüktüğünü ve tekrar kontrol etmesini söyledim ama bana olmadığında ısrar etti. Taahhüdüm olduğu içinde ADSL geçiş yaptırdı.

Sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda, başka bir müşteri temsilcisi bana binada fiber olduğunu ve hatalarını düzeltip ADSL'i iptal edeceklerini söylediler. Ama şu ana kadar bir çözüm yok ve 1 haftadır internet bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cudi Noyan G.
  29 Haziran
  12:34

  Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

 • 28 Haziran
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.06.2016 15:39’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Cudi Noyan G.
  20 Haziran
  10:53

  Geçen hafta salı günü sorunun 96 saat içinde çözüleceğini belirttiniz ama hala bekliyorum. Fiber'den ADSL'e geçişi telefonla 10 dakika içinde yapabiliyorken bir hatanızı bile bir hafta için halledemeyen bir firmasınız.

 • 17 Haziran
  10:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE