17 Haziran 2016

Superonline Fiber İnternetimi ADSL'e Çevirdi.

1 hafta önce ev taşıdım. Yeni taşındığım binada fiber var. Nakil için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bana yeni taşındığım evde fiber altyapısının Türk Telekom'a ait olduğunu ve onu kullanmayacağımı söyledi. Ben de Superonline internet sitesinde gözüktüğünü ve tekrar kontrol etmesini söyledim ama bana olmadığında ısrar etti. Taahhüdüm olduğu içinde ADSL geçiş yaptırdı.

Sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda, başka bir müşteri temsilcisi bana binada fiber olduğunu ve hatalarını düzeltip ADSL'i iptal edeceklerini söylediler. Ama şu ana kadar bir çözüm yok ve 1 haftadır internet bekliyorum.

Cudi 75 Okunma

Cevaplar

 • Cudi'nin Teşekkür Mesajı29 Haziran 2016

  Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

 • Superonline Temsilcisi28 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.06.2016 15:39’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Cudi20 Haziran 2016

  Geçen hafta salı günü sorunun 96 saat içinde çözüleceğini belirttiniz ama hala bekliyorum. Fiber'den ADSL'e geçişi telefonla 10 dakika içinde yapabiliyorken bir hatanızı bile bir hafta için halledemeyen bir firmasınız.

 • Superonline Temsilcisi17 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön