30 Haziran 2016

Superonline Fiber İnternetim 3 Gündür Kesik...

Fiber internetim 3 gündür kesik ve kesildiği günden beri Superonline yetkilileri ile birlikte tüm görüşmelerimize rağmen bir sonuca ulaşamıyoruz. Tüm sitenin interneti kesik ve firmanın plansız projesiz yaptığı bağlantı kutusunu farklı bir noktaya taşımasını bekliyoruz. Firma yetkilileri sürekli aynı cevaplar vererek oyalamaktan başka bir şey yapmıyor.

Mesut 100 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 20 Temmuz 2016

  Kesintinin 5. günü Online İletişim merkezine gittim. Mağduriyetimin ne zaman giderileceğini sorduğumda altyapı grubunun siteme farklı bir hat çekeceğine (sitede mevcut hattın olduğu yer kiraya verileceği için yeri değişmesi gerekiyor) dair bilgi verildi, ama bu sürecin ne zaman tamamlanacağını bilemediklerini belirttiler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım fakat bir çözüme ulaşamadım, sonuç olarak bayram arefesinde tarafınızdan hiçbir çözüme ulaşamayıp evime gittim, sitedeki fiber kutusundaki tüm kabloları tüm soketlere tek tek deneyerek bağlantımı kendi çabalarım ile geri getirdim. 5 gün boyunca şu basit işlem için hiçbir personelinizden kimse gelmedi, hiçbir şey yaptıramadım ve mağdur oldum.

 • Mesut 01 Temmuz 2016

  Bugün destek hattınızı tekrar aradım. Bayi teknik servisin numarasını verdi ve onlarla iletişim kurmamı söyledi (Defalarca aramamdan sonra) Teknik servisi aradım ve bana sorunumun ne olduğunu sordular. Daha önce 10 kez arayıp sorunumun çözümünü talep etmeme rağmen. Akşam 18:30 19:00 saatlerinde keşife gelineceği söylendi. Tabi ki gelen olmadı. Superonline mağduriyetimi gidermek için hiçbir çaba göstermiyor ve sürekli oyalıyor.

 • Superonline Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 30.06.2016 19:16'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Mesut 30 Haziran 2016

  Gündüz işte iken aranıp internetimin aktif olduğu belirtildi. Eve geldiğimde fiber kabloların takılı bile olmadığını tespit ettim. Hiçbiryere bağlı olmayan bir kablo ile nasıl ne şekilde online olabilirim. 4 gündür internetim kesik. Kullanmadığım tüm günlerin fatura iadesini ve arızanin giderilememesi halinde hakkımı aramaya devam edeceğimi belirtmek isterim. Her telefon konusmamda problem ile ilgilenildigi belirtiliyor ama yapılan hiçbir şey yok.

 • Mesut 30 Haziran 2016

  lütfen benimle iletisim kurunuz.

 • Superonline Temsilcisi30 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön