Superonline Fiber İnternetim 3 Gündür Kesik...

Mesut M. |

Fiber internetim 3 gündür kesik ve kesildiği günden beri Superonline yetkilileri ile birlikte tüm görüşmelerimize rağmen bir sonuca ulaşamıyoruz. Tüm sitenin interneti kesik ve firmanın plansız projesiz yaptığı bağlantı kutusunu farklı bir noktaya taşımasını bekliyoruz. Firma yetkilileri sürekli aynı cevaplar vererek oyalamaktan başka bir şey yapmıyor.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut M.
  20 Temmuz
  11:02

  Kesintinin 5. günü Online İletişim merkezine gittim. Mağduriyetimin ne zaman giderileceğini sorduğumda altyapı grubunun siteme farklı bir hat çekeceğine (sitede mevcut hattın olduğu yer kiraya verileceği için yeri değişmesi gerekiyor) dair bilgi verildi, ama bu sürecin ne zaman tamamlanacağını bilemediklerini belirttiler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım fakat bir çözüme ulaşamadım,
  sonuç olarak bayram arefesinde tarafınızdan hiçbir çözüme ulaşamayıp evime gittim, sitedeki fiber kutusundaki tüm kabloları tüm soketlere tek tek deneyerek bağlantımı kendi çabalarım ile geri getirdim. 5 gün boyunca şu basit işlem için hiçbir personelinizden kimse gelmedi, hiçbir şey yaptıramadım ve mağdur oldum.

 • Mesut M.
  01 Temmuz
  20:31

  Bugün destek hattınızı tekrar aradım. Bayi teknik servisin numarasını verdi ve onlarla iletişim kurmamı söyledi (Defalarca aramamdan sonra) Teknik servisi aradım ve bana sorunumun ne olduğunu sordular. Daha önce 10 kez arayıp sorunumun çözümünü talep etmeme rağmen. Akşam 18:30 19:00 saatlerinde keşife gelineceği söylendi. Tabi ki gelen olmadı. Superonline mağduriyetimi gidermek için hiçbir çaba göstermiyor ve sürekli oyalıyor.

 • 01 Temmuz
  13:07

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 01 Temmuz
  13:07

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 30.06.2016 19:16'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Mesut M.
  30 Haziran
  22:08

  Gündüz işte iken aranıp internetimin aktif olduğu belirtildi. Eve geldiğimde fiber kabloların takılı bile olmadığını tespit ettim. Hiçbiryere bağlı olmayan bir kablo ile nasıl ne şekilde online olabilirim. 4 gündür internetim kesik. Kullanmadığım tüm günlerin fatura iadesini ve arızanin giderilememesi halinde hakkımı aramaya devam edeceğimi belirtmek isterim. Her telefon konusmamda problem ile ilgilenildigi belirtiliyor ama yapılan hiçbir şey yok.

 • Mesut M.
  30 Haziran
  21:29

  lütfen benimle iletisim kurunuz.

 • 30 Haziran
  09:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE