15 Temmuz 2013

Superonline Fiber İnterneti Adsl'e Çevirip Çok Yüksek Fatura Çıkardılar!

Haziran 2012'de Ankara'da T11, fiber internet kampanyasına katıldım. Temmuz 2013'de Kocaeli-Gölcüğe taşınacağım. Halen 54 TL ücret öderken taşındığım yerde fiber internet altyapısı olmadığı için 93 TL'ye Adsl'e geçmem gerektiği söylendi ayrıca telefonda bağlatmam gerekiyor.

Taşındığım için hem kampanyam iptal oluyor hem de hiçbir Adsl kampanyasından faydalanamadan 93 TL+telefon masrafına daha kalitesiz bir hizmet almak zorunda bırakılıyorum. Superonline'da kalmama rağmen ve fiber altyapısı olmamasında hiçbir sorumluluğum yokken toplamda 2.5 kata yakın fazla ücret ödemek zorunda kalıyorum.

Sözleşmede benden 93 TL'lik Adsl hizmet faturası çıkarabileceğinize dair hiçbir madde bulamadım. Adsl hizmetinin mevcut tarife fiyatı üzerinden sağlanmasını talep ediyorum.

Furkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön