13 Mayıs 2013

Superonline Fiber İnternete Geçiş!

Yaklaşık 7 ay önce apartmanıma fiber çalışmaları yapılmaya başlandı. 2 gün kadar sürdü ve apartmana fiber kablo döşendi. Ardından fiber optik kutusu kondu. Fiber kablosunun ucu fiber kutusunun üzerinde 1 ay kadar durdu. Yani kabloyu kutuya bağlamak için gelmeleri 1 ay sürdü.

Kablonun bağlanmasında çalışan görevlilere fiberi şuan kullanabilecek miyim diye sorduğumda aldığım cevap "Evet hemen arayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Bir kaç gün içerisinde aktif olacaktır. " oldu ve bu birkaç gün anlayışı 6 ay sürdü. Bu süreç içerisinde bir çok kez superonline fiber müşteri hizmetlerini aradım. Kısa zamanda aktif olacağını söylediler ama hala olmadı.

Orkun 74 Okunma

Cevaplar

  • Orkun 15 Mayıs 2013

    Az önce superonline yetkilisi ile görüşme yaptım. İşlemin ne zaman gerçekleşeceği hakkında bir fikri olmadığını ve bağlı olduğum fiber merkezi ile görüşmemi onların yardımcı olacağını söylediler.. Bağlı olduğum şubeyi daha önce 10dan fazla kez aramıştım ve sadece aktif olmadığını teyit edebildiler. Ne zaman olacağı konusunda bir bilgi veremiyorlar.

  • Orkun 15 Mayıs 2013

    2 gün olmasına karşın herhangi bir işlem ve arama gerçeklenmemiş bulunmakta. Ben şikayeti koyar koymaz herkese verilen standart cevap koplanmış olup şikayetimle ilgili bir işlem gerçekleşmemiştir.

  • Superonline Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön