29 Mayıs 2015

Superonline Fiber İnternet Taşıma Sorunu!

Çiftehavuzlar'dan Beşiktaş'a taşındığım için yalın fiber internetimide taşımak istedim. Ancak taşındığım bölgede fiber internet alt yapısı olmadığı için yalın ADSL kullanmak zorunda olduğum söylendi ve bu taşınma sebebi ile taahhüdüm bitmediğinden yeni baştan 2 yıllık taahhüt vermem gerektiği söylendi.

Ben şu anda 59 TL ödeme yapıyorum bu taşınma sonrası 2 yıllık taahhüt için fiber yerine ADSL veriyorsunuz ve 75 TL'lik fiyattan almak zorundasınız diyorsunuz.
Ben Superonline'nin şu an verdiği hizmetten memnunum ancak böyle bir durumun kabul edilemez olduğunu ve taşındığım bölgede bana bu hizmeti veremeyecekseniz üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum.

Fatih 140 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 29.05.2015 11:39:44 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön