Superonline Fiber İnternet Taşıma Sorunu.

Hüseyin Y. |

6 ay önce Turkcell Superonline fiber internet bağlattım. Bana 24 ay taahhüt verdiğimde 1 yıl D-Smart giriş paketi hediye edeceklerini bildirdiler. Oturduğum adresten taşınma ihtimalimin olduğunu söylediğimde adres değişikliği durumunda taşındığınız binada fiber alt yapısı yok ise ADSL geçebilirsiniz dendi.

Paket fiyatı 55 TL olarak internet bağlattım. 15 gün önce taşındım ve taşındığım adreste fiber alt yapısı yok ADSL'e geçmek istiyorum ama müşteri temsilcisini aradığımda donanımlı bir kampanyadan yararlandığımdan dolayı yanlızca sınırsız ADSL bağlatabileceğimi bunu da 74 TL olarak fiyatlandıracaklarını söylüyorlar. Turkcell Superonlıne hediye ettiği D-Smart'ın parasını benden alıyor. ADSL 59 TL.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  08 Temmuz
  23:46

  tüketici haklari mahkemesi beni hakli buldu

 • Hüseyin Y.
  08 Temmuz
  23:45

  Superonline tüketici haklarına mahkemeye verdim ve ben kazandim. eğer böyle bir durumla karsilasirsaniz hakkinizi aramaktan cekinmeyin.

 • Hüseyin Y.
  23 Mayıs
  17:36

  müşteri hizmetleri hiçbir sorunumu çözemediler, bende ihtarname çektim gerekli bütün hukuki girişimi de yapacam

 • 15 Mayıs
  14:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE