Superonline Fiber İnternet Taşıma!

Ali D. |

İzmir'de ikamet ediyorken kullanmış olduğum Superonline fiber interneti, Isparta iline taşınmış olduğum için taşımak istedim. Isparta ilinin fiber altyapısı bulunmadığı için yalın internet şeklinde interneti taşıyacaklarını 'ödediğimiz fiyatın artacağını' ve 'düşük' internet hızı ile kullanacağımızı bildirdiler. Hepsini kabul etmemize rağmen birde 24 ay zorla taahhüt vereceğimizi vermezsek işlemin yapılamayacağını bildiriyorlar. Böyle zorbalık ve kalitesiz hizmet daha önce hiç görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  12:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 18.06.2015 12:27 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Haziran
  10:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE