28 Aralık 2015

Superonline Fiber İnternet Sorunları!

Bir yıla aşkın süredir Superonline ADSL üzerinden bu firmanın müşterisiydim ve ADSL üzerinden aldığım hizmetten son derece memnundum. Taki fiber üzerinden 30 Kasım 2015 'te bağlantı yapılana kadar.

Montaja gelen arkadaşlar daha önce çocuk odasında olan modem hattına kablonun zor gideceğini tavandan ve dışarıdan olacağını söyleyip modemi kapı ağzına bağladılar. O günden sonra nete hiçbir gün sorunsuz bağlanamadık.

Ya koptu ya az çekti. Evin salonunda dahi çekmez oldu. 3 kere gelindi 2 modem değişti. Şimdi ise modemin eski yerine alınması sorunu çözebilir dendi. Fakat benden bunun için 75 TL ayrıca istendi. Ben 30 Kasım'dan beri hizmet alamıyorum ki neyin ücreti! !

Akın 389 Okunma

Cevaplar

  • Akın31 Aralık 2015

    hiçbir çözüm bulunmadı. Kesinlikle para tuzağı. nerede eski Superonline modemi nerede fiberi. Pişmanım yazıklar olsun böyle hizmete. Yetkili bayii zaten boş muhabbet. Muhatap bile almiyolarlar. Ama her platformda her diyalogta herkezi uyarıyorum. Pişman olmayın bu firmaya bulasmayin. Taahutlerine kanmayin.

  • Superonline Temsilcisi28 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.12.2015 12:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi28 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön