Superonline Fiber İnternet Sorunları!

Akın D. |

Bir yıla aşkın süredir Superonline ADSL üzerinden bu firmanın müşterisiydim ve ADSL üzerinden aldığım hizmetten son derece memnundum. Taki fiber üzerinden 30 Kasım 2015 'te bağlantı yapılana kadar.

Montaja gelen arkadaşlar daha önce çocuk odasında olan modem hattına kablonun zor gideceğini tavandan ve dışarıdan olacağını söyleyip modemi kapı ağzına bağladılar. O günden sonra nete hiçbir gün sorunsuz bağlanamadık.

Ya koptu ya az çekti. Evin salonunda dahi çekmez oldu. 3 kere gelindi 2 modem değişti. Şimdi ise modemin eski yerine alınması sorunu çözebilir dendi. Fakat benden bunun için 75 TL ayrıca istendi. Ben 30 Kasım'dan beri hizmet alamıyorum ki neyin ücreti! !

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın D.
  31 Aralık
  14:30

  hiçbir çözüm bulunmadı. Kesinlikle para tuzağı. nerede eski Superonline modemi nerede fiberi. Pişmanım yazıklar olsun böyle hizmete. Yetkili bayii zaten boş muhabbet. Muhatap bile almiyolarlar. Ama her platformda her diyalogta herkezi uyarıyorum. Pişman olmayın bu firmaya bulasmayin. Taahutlerine kanmayin.

 • 28 Aralık
  12:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.12.2015 12:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Aralık
  12:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE