Superonline Fiber İnternet Nakil Problemleri Bitmiyor.

Hüseyin Gökhan Y. |

Trabzon yaşadığım evde 50 mbit hızlı 54.00 TL olan Turkcell Superonline fiber internet hattımı taşındığım Kastamonu iline taşımak istedim. Müşteri hizmetleri Kastamonu'da bulunduğum mahallede fiber hizmeti veremediklerini 8 Mbit'e kadar hızlı 59,00 TL tutarlı ADSL ye taşıyabileceklerini söylediler. Hem hız kaybım olacak hem de daha fazla fatura ödeyeceğim. Çıkmak istediğimde ise 656,00 TL ceza ödemem gerektiğini söylediler.

Trabzon da evime kadar gelip bana Superonline satan satış temsilcileri bu hizmeti veremediklerinde cezasız çıkabileceğimi söylemişlerdi. Yıllardır ailemdeki diğer fertler de dahil Turkcell kullanmaktayım. Turkcell'in bu derece ucuz oyunlarla müşterileri hatta "mağdur ederek'' kazanacağı üç kuruşa ihtiyacı olduğunu düşünmüyordum. İlk fırsatta tüm Turkcell aboneliklerimi iptal edeceğim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Gökhan Y.
  14 Haziran
  09:12

  Turkcell in Çözüm merkezi aradı ve söylenen şu: "Efendim maalesef uygulamamız böyle" çözüm merkezinin çözümü bu yani... Turkcell yetkilileri, bu çözüm merkezi dediğiniz birimdeki adamlar papağan gibi bir şey yapamıyoruz diyorlar. Çözüm mantığınız bu ise bence oradaki personelinize boşuna ücret ödüyorsunuz. çözüm falan yok. boş laf var...

 • 13 Haziran
  15:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.06.2016 15:36’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Haziran
  15:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE