03 Mayıs 2013

Superonline Fiber İnternet Fiyatı 2 Kat Fazla!

24 ay taahhütle aldığımız fiber internetimizi bir kez nakil ettirmek için 100 TL ödedik. Aradan 9 ay geçti ve yine adres değiştirmek zorunda kaldık. Yeni adresimiz için nakil talep ettik fakat yeni adreste fiber altyapı yok, bunun için de fiber olarak nakil olamıyor ve aboneliğimizi sonlandırmak zorunda kalıyoruz.

Kendi altyapı eksiklikleri nedeniyle oluşan bu durum nedeniyle firma bizden 90 TL talep ediyor ya da şimdikinin 2 katı fiyata daha düşük kota ve hızlı DSL öneriyor. Diğer firmalar kasabalara fiber teknolojisi götürmüşken, İstanbul'un göbeğindeki bu altyapı eksikliğinin bedelini neden ben ödeyeyim?

Özen 85 Okunma

Cevaplar

  • Özen 03 Mayıs 2013

    Firma şikayetimde ne yazdıysam aynı şeyleri telefona da tekrarlamıştır. Benzer problem bir çok kişinin profilinde mevcut, çözüm üretmek adına hiçbir şey yapılmamıştır.

  • Superonline Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön