24 Ocak 2015

Superonline Fiber İnternet Cihaz Sorunu!

Hizmet kalitesine güvenerek geçtiğim Superonline fiber internet cihazının Wi-Fi (kablosuzu) günde en az 5 kere gitmekte ve bunu uzun uğraşlar sonucunda ulaşabildiğimiz teknik destek uzaktan sıfırlayarak çözüldü demektedir. Her seferinde dakikalarca bekleyip para ödeyip müşteri hizmetlerini arayıp sınır hastası olduk. Ama onlar inatla düzeldi değişim yapamayız diyorlar ve değişim isterseniz 75 TL diyorlar.

Cihaz kablolu girdiği için hatta sorun yok. 10 yıllık basit bir Wi-Fi cihazını (eskiden kalan) bile kablosuna takınca evde Wi-Fi sorunsuz çalışmaktadır ama Superonline'in verdiği cihazın kablosuzu sorunlu olduğu halde değiştirmemekte ısrar ediyorlar.

Hasan 1.205 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2015

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

  Neticeye ulaşmak için çok sabırlı olmak lazım. Basit bir sorunda günlerce ugrasmak zorunda kaldım. Neticede dediğimiz gibi sorunlu cihaz değişti sorun çözüldü. Son aşamada görevlilere Teşekkürler.

 • Superonline Temsilcisi24 Ocak 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 24.01.2015 20:39 tarihinde aranarak görüşülmüştür.Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Superonline Temsilcisi24 Ocak 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön