Superonline Fiber İnternet Bağlantısı Sorunu!

İnan Y. |

19,01,2016 tarihinde Turkcell Superonline'den gelen bir ekip bulunduğumuz bölgenin fiber internete geçtiğini bu yüzden altyapısı T****de olan internetimin fibere her halükarda geçmek zorunda olduğunu evdeki anneme bildirdi ve bir kartvizit bıraktı. Annem de bu tür şeylerden anlamadığını oğlu olarak benimle irtibata geçmesini söylemiş. Fakat bu şahıslar beni hiç aramadıkları halde ertesi gün tekrar gelerek benimle görüştüklerini fibere geçişin yapılacağını söylemişler. Bir süre sonra internetim 25 mbps göründüğü halde çok yavaş olduğu için şikayet dilekçesi yazdım müşteri hizmetleri aradı paket değişikliği yapmak istediğimi hızımın çok yavaş olduğunu söyledim paket değişikliği yapamayacaklarını söylediler bende sinirlenip iptal ettirmek istedim bu sefer de daha sadece 1 aydır fiber de olmama rağmen benden cayma bedeli olarak 756 TL talep ettiler. Bu saçmalığın düzeltilmesi için gereğin

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  14:44

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 17 Şubat
  12:11

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 17.02.2016 12:10'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 17 Şubat
  09:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE