Superonline Fiber İnternet Bağlantı Problemi!

Ömer Burak T. |

2 aralık pazartesi günü ınternet bağlantım da başlayan sıkıntı üzerine Superonline müşteri hizmetlerini aradım, temsilci yaklaşık 15 dk süren bir konuşmadan ve defalarca modemi aç-kapa, reset yapmama rağmen problemi çözemedi.

Problemi farklı bir birimin çözeceğini bu yüzden bana geri dönüş olacağını söyledi. 3 aralık salı günü saat 13 sularında aradılar, kendisine akşam 19'da aramasını çünkü o saatlerde evde olduğumu söyledim.

Fakat geri dönüş olmadı, salı akşamı tekrar müşteri hizmetlerini aradım, bir sonuç yok, çarşamba akşamı defalarca aradım, her temsilci arkadaş aynı cümlelerle farklı bir birimin arayacağını söyledi fakat yine bir sonuç yok ve 4gündür internet hizmetini alamıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Burak T.
  06 Aralık
  08:13

  4 gündür bana ulaşması gereken birim dün akşam nihatyet ulaştı, ve yine sorunu halledemedi, teknik ekibin beni arayarak randevu alacagını söyledi. 2aralık pazartesi günü telefonda teknik ekip ihtiyacım oldugunu söyledigimde neden göndermediklerini anlamış değilim, neticede olay 5gün gectikten sonra mı çözülmek için bir adım atılması gerekiyor?
  Çok merak ettiğim başka bir konu da 5 gündür bana internet hizmetini vermeyen firma bunu faturama yansıtacak mı?

 • 06 Aralık
  01:00

  Müşterimiz ile 05.12.2013 19:22:18 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE