Superonline Fiber İnternet!

İlyas K. |

2 yıl taahhütlü aylık 55 TL kampanyalı Superonline fiber abonesiyken evimi taşıdım ama yeni adresimde fiber altyapısı yoktu. Sadece TTNET'in fiberi vardı. Yeni evinize yalın ADSL verelim dediler tamam olur razıyım derken ama fiyatı da 75 TL'ye yükselecek dediler. Şaştım kaldım! Nasıl olabilir hem fiberden yalın ADSL'e geçerek hız düşecek, hem de 20 TL'de daha fazla aylık ödeme yapacağım. Aynı fiyat olsa hadi razıyım. TTNET benim binada Fiber süper hızlı hizmeti Superonline'nın yarı fiyatına ayda 39 TL'ye veriyor,
hem hız fiberden bakıra ADSL'ye düşecek hem de fiyat artacak!


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas K.
  24 Temmuz
  14:37

  Bu sorun hala çözümlenmedi. Sizi BTK'ya şikayet edeceğim. Kullanmadığım internetin parasını 6-7 aydır ödüyorum. Ciddiyim BTK'ya şikayet açacağım pazartesi günü Lütfen 24.07.2015 akşamına kadar çözüm üretin. Acil bir şeyler yapın lütfen!

 • İlyas K.
  24 Mart
  19:45

  Çözüm olmadı ama Superonline hatasını anladığı halde yani hız düşecek fiyat artacak konusunda benimle hemfikir olmasına rağmen bir şey yapamayacaklarını söylediler. Sonuçta ben de hizmet almamama rağmen taahhüt sürem Ocak-2016'ya kadar 55 TL ödeyip sonra rakip firmaya 39 TL fiber süper hızlı TTNET'e gideceğimi ifade ettim. Superonline rahatlıkla müşteri kaybedebileceğini kabul etmiş oldu, sorun değil 1 müşteri gider diğeri gelir felsefesi bir gün olur Superonline'ı vurur diyorum. Sabırla bekleyip göreceğiz. Kayıp müşteriden sevgilerle bir not kayıtlara girsin bu bana yeter.

 • 18 Mart
  18:10

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 18.03.2015 18:09 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci ve ürünler arası geçiş işlemi hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 18 Mart
  16:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE