27 Ekim 2016

Superonline Fiber Hizmet Sorunu!

Superonline Fiber firmasının yaklaşık 2 yıldır sözleşmeli kullanıcısıyım hem internetini hem de sabit telefon hizmetini kullanmaktayım. 1 ay önce adres değişikliğimden ötürü nakil talebinde bulundum. Fakat defalarca görüşme yapmamıza şikayet bildirmemize rağmen sorunumuz çözülmedi. Kurumsal müşteri olarak iş yerimizde telefonlarımızın internetimizin çalışmadığını çok büyük zarara girdiğimizi bize yardımcı olmaları gerektiğini hizmet sağlayamıyorsanız sözleşmemizi iptal edin dememize rağmen yapamayacaklarını yaklaşık 800 TL cezai şart ödememiz gerektiğini bağlantı için süre veremeyeceklerini beklememiz gerektiğini belirttiler. Superonline firmasından şikayetçiyiz aboneliğimizin cezai şartsız iptal edilmesini istiyoruz. Mağdur olduk. Müşteri No.: 22735**.

Zeki 452 Okunma

Cevaplar

 • Zeki15 Kasım 2016

  ya Allah aşkına bu ne biçim bir firma 2.5 ay oldu kullanamadığım hizmetin faturasını ödüyorum halen iptal işlemim yapılmıyor arayıp iptal edeceğiz dediniz gerekli imzaları verdik dolandırıcı mısınız kardeşim siz neyi bekliyoruz biz. nebiçim bir firma bu kurumsallıktan anladığınız işi kilitlemek midir sizin. her gün 1 saat çağrı merkezi ile konuşarak geçiriyorum. bu kadar zor olan nedir.

 • Zeki14 Kasım 2016

  ya Allah aşkına bu ne biçim bir firma 2.5 ay oldu kullanamadığım hizmetin faturasını ödüyorum halen iptal işlemim yapılmıyor arayıp iptal edeceğiz dediniz gerekli imzaları verdik dolandırıcı mısınız kardşeim siz neyi bekliyoruz biz. nebiçim bir firma bu kurumsallıktan anladığınız işi kilitlemek midir sizin. hergün 1 saat çağrı merkezi ile konuşarak geçiriyorum. bu kadar zor olan nedir.

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Zeki27 Ekim 2016

  bırakın Allah aşkına görüşmediğim konuşmadığım hiç kimse kalmadı sürekli aynı yalanlar kesinlikle tavsiye etmiyorum Superonline yakınından bile geçmeyin. sizinle hukuki olarak hesaplaşacağım.

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön