Superonline Fiber Hat Hala Tamamlanmadı!

Erdal G. |

Bizim oturduğumuz bina haziran 2013'te teslim edildi bize ve Superonline fiber hat çekildi binanın önüne. Sonlandırmayı bir türlü yapmadılar. Aradım müşteri hizmetlerini talebini ilettim arayacaklarını ve hattı binaya çekerler demişti. Ancak 2 ay olmasına rağmen aramadılar bile. Bu kadar ilgisizliğin nedenini merak ediyorum ve bu kadar zaman geçmesine sebep olacak bir şey yokken neden müşteri hizmetleri teknik ekip ilgilenecek dediği halde hiç kaale alınmayıp aranmıyoruz bile.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal G.
  24 Mart
  06:37

  Fiber hat için kapıya kadar kanal çekildi ancak hala hat çekilmedi. Bu kadar uzun sürecek ne var bizide bilgilendirseniz keşke. Bilgi için sizden geri dönüş bekliyorum.

 • Erdal G.
  26 Aralık
  06:41

  Burada da gözüktüğü gibi beni aradılar ve telefonla irtibat kurup binaya geleceklerdi. Ancak 2,5 ay geçmesine rağmen ne aradılar ne de binaya gelip baktılar. Böyle bir ilgisizlik nasıl olabiliyor anlamıyorum. Daha kaç ay beklemek gerekiyor gelmeleri için merak ediyorum.

 • 10 Ekim
  12:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE