Superonline Fiber Hat Sorunlu!

Reyhan E. |

Normal ADSL internet kullanıyordum, 3 gün önce binaya fiber hat çektiler. Kapıya gelen S. D. isimli müşteri temsilcisi ikna kabiliyeti yüksek. Fiber hatta geçtim bağlandığı günden beri sürekli net gidiyor, müşteri temsilcisi çözüm olarak laptopa format attırın dedi. Bir tanesi de iptal ettirmem durumunda 750 TL tazminat ödersiniz dedi ama çözüm yok ve hala internet gidiyor geliyor. Artık PC'yi bile açmak istemez durumdayım. Superonline hem kalitesiz hizmet veriyor hem de çözüm bulmuyor. Çok pişmanım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan E.
  26 Mayıs
  15:45

  Müşteri hizmetleri dönüş yaptı sorun şimdilik giderildi. Şikayet var sitesi ne teşekkür ederim

 • 26 Mayıs
  14:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.05.2016 14:40’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Mayıs
  17:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE