Superonline Fiber Hat Müracaatı!

Tulin T. |

Apartman olarak fiber hat için müracaatta bulunduk, 2,5 aydır ne arayan var ne ilgilenen. Kurumsal şubeyi birkaç sefer aramamıza rağmen email göndermemize rağmen maalesef apartmana 8-10 m. Fiber kablo çekim işini gerçekleştiremedik, ne zaman gelecekler? Gelecekler mi? Gelmeyecekler mi? Hiçbir bilgi alamıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  13:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.02.2016 13:36’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Tulin T.
  04 Şubat
  13:44

  Fiber hat talebimiz ile ilgili olarak, çağrı merkezinden alına bilgi ile, sahada çalışan arkadaşlardan alınan bilgiler 180 derece farklı. Sıkıntı bu yüzden yaşanıyor. Teşekkür etmeyeceğim, sistemdeki hatayı düzeltsinler, zaman ve telefon masraflar hem müşteri hem de çalışanlar için büyük bir kayıp, biz bu kadar zengin bir ülke değiliz.

 • 28 Ocak
  09:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE