23 Mayıs 2016

Superonline Fiber Bağlantı Kesilmesi.

3 gündür bölgesel bir arıza sebebiyle internet bağlantısı alamıyorum. Sorunun ne zaman çözüleceğine dair bir bilgi verilmiyor. Alamadığım hizmetin parasını ödemeye devam ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini ve bağlantı sorununun ivedilikle çözülmesini talep ediyorum.

Fatih 173 Okunma

Cevaplar

 • Fatih25 Mayıs 2016

  Sorun hala devam ediyor ve şu an 5 gündür hizmet alamıyorum. Site yönetimi ile Superonline arasındaki bir sözleşme sorunundan dolayı 196 abone ve aileleri mağdur edilmiş durumda. Superonline ile defalarca görüşmemize rağmen, hiçbir çözüm yolu sunmamakta ve bizden "sabır" rica etmekteler. Ben sabretmek istemiyorum sorunumun çözülmesini istiyorum. Bunun için Süperoline'nin gerekli adımları attığına dair bir bilgi de elime ulaşmıyor ve çözüm için süre bile vermiyorlar, inatla. Superonline mağduriyetimizi gidermek için hiçbir çaba göstermiyor ve üyeliğimi iptal etmek istediğimde, benden vermediği hizmetin cayma bedeli (taahhüt bedeli) olan 1980 TL'yi ödememi beklemektedir.

 • Fatih24 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili bana dönüş yapıldı. Çözüm merkezinden Mustafa bey ile görüştüm. Sorunun kaynağını öğrendim. Fakat çözümü konusunda bir ilerleme yok. bugün 4. gün ve hala internetimiz yok. Uzun bir süre de olmayacak gibi görünüyor. Site yönetimi ile aralarında bir sözleşme sorunu çıktığı için cihazları sitemizden sökülmüş (kim söktü bilinmiyor iki taraf ta birbirini suçluyor) ve internet verilemiyor. Ne zaman çözüleceğini kesinlikle söylemiyorlar "en kısa sürede" "en kritik alarm seviyesindeyiz" vs.. gibi oyalama cümleleri ile geçiştiriyorlar. Anladığım kadarıyla sorun ciddi ve bir daha hizmet alamayacağız. Bu durumda ben bu kullanmadığım günlerin parasını ödemek istemiyorum.

 • Superonline Temsilcisi23 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.05.2016 13:16’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi23 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön