Superonline Fiber Abonelik Sorunu.

Behlül Behram T. |

Bundan 1- 1.5 ay önce Turkcell TV ile ilgili aradılar. Hiçbir değişiklik olmadan 2 yıl boyunca kullanabileceğim söylendi 2 gün sonra bağlamaya geldiler ancak bağlayamadılar 4 tane Stb denediler bir sürü şey denediler olmadı. Hesabıma baktığımda tarifem değişip 250 GB olan Adil kullanım kotası 150 GB düşürülmüş. Sonrasında İzmir'de bulunan Barış İletişim ile görüşmeye gittim onlara anlattım bir kaç yerle görüşüp geri dönüş sağlanacağı söylendi öyle de oldu.

İlk aramada işlem tamamlanınca haber verileceği söylendi. Diğer aradıklarında ise işlemi gerçekleştiremediklerini söylediler. Bu arada da Turkcell TV bağlı gözüküyor ama evde stb yok kullanmadığım hizmete para veriyorum ihtiyacım olan ise yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behlül Behram T.
  17 Haziran
  20:50

  Takan yok görüşecek yer de kalmadı.

 • Behlül Behram T.
  14 Haziran
  11:15

  Maalesef hala sorunuma bir çözüm bulunabilmiş değil aradılar durumu izah ettim ancak tarifem hala aynı ve ayın 14'dü olmasına rağmen hızım 3mbit düşmüş durumda.Bir de sorunun sebebinin ne olduğu söylenirse.

 • 09 Haziran
  21:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE