Superonline Fesihte Modem İade Edememe!

Abdullah S. |

1 Haziran günü Superonline Ankara Yenimahalle bayisine (Fiberser) giderek internet hizmetini iptal ettirmek istedim. Modemimi de iade etmek üzere yanımda götürdüm. Fakat bayi yetkilisi modemi iade alamayacağını iptal için müşteri yetkilisinin beni arayarak iptal sürecini teyit ettikten sonra birkaç gün sonrasında modemi iade alabileceğini söyledi.

Böyle saçma sapan bir uygulama yapılarak fesih zorlaştırılmakta ve tüketicilere zulmedilmektedir. Superonline firmasına yakışmıyor.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  10:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 02.06.2015 10:18:22 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Haziran
  14:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE