Superonline Fazla Fatura Geldi.

Halil İbrahim A. |

Yaklaşık 1 ay önce Superonline geçtim ilk 3 ay bedava Internet diye anlaştık lakin ilk ay 19 lira bir fatura gelecekti. Süper online geçtiğim gün kaydımı döndürdüm Mart 24 te geri aktif ettim aktif ettiğim gün abone olduğum telefon numaramı değiştirdim müşteri temsilcisinden ve gmail adresimi verdim PTT yolu ile fatura bilgilendirmesi istemiyorum kağıt israfı olması diye müşteri temsilcisi onayladı ama fatura bilgilendirmesi gelmedi bu nedenden dolayı hattım kapandı aradım faturamı öğrendim bilgilendirilmediğimi anlattım özür dilediler dün mesaj geldi 25 TL hattım kapatılmış diye ceza müşteri temsilcisini aradım bana konuşmanın sonunda biz sizi fatura bilgilendirmekle mükellef değiliz ama siz kontrol sağlamakla mükellefsiniz şikayet oluşturamadık. Tek oluşturduğum şikayet daha önce verdiğim mail adresim ve numaramı kim neden kayıt etmediği. Artık onun lada ne kadar ilgilenirlerse. :)

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  15:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.05.2016 15:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mayıs
  11:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE