Superonline Faturayı Şişirmek İçin Habersiz Paket Eklemiş.

Nedim K. |

Ücretsiz deneme denilen LG sinema TV üyeliğimi başlatınca onun yanında paralı sinema TV üyeliğini de başlattıkları yani ücretsiz diyerek müşterilerini yanılttıkları için tüm Turkcell TV aboneliğimi kapattım ve bana üyelik iptal talebiniz alınmıştır, 31/10/2013 tarihine kadar pakete dahil olan hizmetleri kullanabilirsiniz uyarısı geldi.

Kasım ayı faturamda üyelik ücreti alınmadı ama aralık ayı faturama tekrar ücret yansıtıldı. Superonline müşteri hizmetlerini arayınca dalga geçercesine benim ekranımda gözükmeyen ve benden habersiz başlatılan aboneliğim için yapabilecekleri bir şey olmadığını iptal işleminin ancak online yapılabileceğini söylediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim K.
  22 Ocak
  07:44

  ne arayan ne soran varan çözüm merkezi kış uykusunda !!!!

 • Nedim K.
  20 Ocak
  23:26

  türkcell tv hizmeti benim ekranımda iptal gözükürken müşteri hizmetleri aktif olduğunu belirtiyor ve çözüm merkezinin beni arayacağını belirtiyor. ama bana dönüş yok.....

 • 13 Ocak
  16:36

  Müşterimiz ile 11.01.2014 13:38:40 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE