30 Nisan 2013

Superonline Faturayı Ödememekle İtham Etmesi!

Ödediğim fatura sisteme yansımadığı için benden mail adreslerine belge gönderip teyit almamı istediler. Belgeyi gönderdim teyidi aldım. Bugün 5. gün. Bu süreçte kendilerini her aradığımda 24 saat içinde çözüleceğini ilettiler. İnceleniyor dediler. Faturanızı ödememişsiniz dediler. Sonra baktılar ödemişsiniz dediler.

Ödediğiniz yerle görüşün dediler görüştüm. Tekrar aradım ödememişsiniz dediler. Yine kontrol edince ödediğimi gördüler. Bu 5 gün içinde tek yaptıkları ''inceliyoruz/faturanızı ödememişsiniz/ödemişsiniz belgeyi göndermemişsiniz/ödemişsiniz ama inceleniyor'' demek oldu. İptal etmek istediğim zaman ise ''internetiniz aktif olmadan iptal edemezsiniz''dediler. Hizmeti geçtim itham edildim.

Elif 23 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön