Superonline Faturayı Haber Vermeyip, Öğrendiğimde de Ödetmeyip Faiz Uygulatma Politikaları!

Ceren K. |

İnternet hizmetimi 2 ay kadar önce bin bir zorlukla kapattırdım. 2 aydır arayıp kontrol ediyorum her hangi bir borç var mı diye. 2 kişi yok dedi. 3. kişi TV hizmetiniz var onun faturası çıkacak dedi. Öncelikle beni bu TV hizmetine kim kayıt yaptırdıysa bulunup imzam var mı diye soruşturulmasını istiyorum. Çünkü benim TV hizmet talebim olmadı. Sonrasında kullanmadığım TV hizmetinin faturasını ödemeyi de kabul ettim sonradan başıma yüksek meblağlar çıkarmasınlar diye. Superonline merkezlerinden ödeyebilirsiniz dediler.

Sonrasında ödemek istediğimde yine her hangi bir fatura görünmedi. Ki bu uğraşlar benim için çok zor. Çünkü Van'da merkeziniz yok. Tekrar aradım bu kez de faturanız 9 lira. 20 lira altı limit altı kabul ediliyor ödeyemezsiniz dendi. Peki ne olacak dediğimde de, 3 ay sonra ödeyebilirsiniz cevabı aldım. Umarım 3 ay sonra 9*3 27 lira gibi bir rakam çıkmaz karşıma. Tamamen bürokrası firması!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  10:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.07.2016 10:38’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Haziran
  16:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE