07 Şubat 2014

Superonline Faturaya Yansıtılan Haksız Tutar!

Ocak ayı faturamda ; "Geçmiş dönem data kullanım ücreti : 30 TL " şeklinde bir ücretlendirme ile karşılaştım. Bu durumu araştırdığımda müşteri hizmetleri bana, geçmiş dönem faturalarında yanlışlık olduğunu, Superonline tarafından faturaların yanlış basıldığını belirtti.

Bu eksik çıkan faturaların toplamda 30 TL olduğunu ve Ocak ayına yansıtıldığını söyledi. Bu durumda, tamamen iç tüzüğünüz ile alakalı olan yanlışlığın bu şekilde bir kalemde müşteriye yansıtılıp mağdur edilmesi, müşteri memnuniyeti açısından hiçte olumlu bir durum değildir. Bir yanlışlık yapılmış ise bunu tüketiciye yansıtarak düzeltmeniz beni zor duruma sokuyor. İlgili ücreti taksitlendirmek ortak nokta olacaktır.

Tuncay 50 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 12 Şubat 2014

    1) Personelin yaklaşımı olumlu ama sadece yatıştırma amaçlı. 2)Genel merkezi dahi aradım ama sürekli 0850 li müşteri hizmetleri numarasına yönlendirildim. 3)Çözüm üretilmedi. Ödemekle mükellef olduğum belirtildi. 4)Çok zor.

  • Tuncay 12 Şubat 2014

    Şikayetime verilen cevap "bu durum hususunda hiçbir şey yapılamayacağı" şeklinde olmuştur. Superonline internet aboneliğini seçerken kendilerine çok güvenmiştim fakat böyle bir durumla karşılaşmak gayet üzücü. Yaşanan bu olayı aboneliğimin devam etmesine rağmen(tahütlü) olumsuz bir görüş şeklinde superonline aboneliğini düşünen eş dost arkadaşlarıma da anlatma durumunda bırakılmak ne kadar tatsız..

  • Superonline Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 22:34:11 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön