Superonline Faturaya Yansıtılan Fazla Ücret!

Salih B. |

45.00 TL tutar ile kontratlı sabit Superonline internet abonesiyim mayıs ayından beri benim bilgim ve onayım olmaksızın faturama TV ve konuşma paketi ücreti eklenerek fatura tutarım 65 liraya çıkarılmıştır ve telefonla kaç kere görüşmelerim neticesinde bu hatanın düzeltileceğini ve gelecek dönemde telefonla mesaj gönderilerek düzeltileceğini bildirmişlerdir. 6. ayda ki faturamda anlam veremediğim şekilde fatura bedelimi 49 liraya yükseltmiş olup eski alacağımı da düşmediklerini görmüş bulunmaktayım ben bu yanlışlıkları söylemekten ve çaba sarf etmekten yorulmuş bulunmaktayım eğer bu hatalar düzelmez ise hukuki haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  13:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.07.2015 13:55 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Temmuz
  10:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE