Superonline Faturam Kampanyadan Yararlandığım Halde Yüksek Geldi!

Seyit Ali B. |

Turkcell Superonline ile yapmış olduğum dört dörtlük kampanya ödemesine göre ilk 4 ay ayda 4 TL kalan aylar 68 TL olması gerekirken bana yapılan kampanyanın yalın ADSL ve numara taşımalı olduğunu müşteri hizmetlerinden öğreniyorum. 2 ay boyunca ödemem gereken fatura 8 TL olması gerekirken bana gelen fatura 1. ay 94,20 TL 2. ay 83,50 TL. 2 ay boyunca bu yanlışlığın düzeltilmesi için defalarca (6 oldu) aramama rağmen sürekli oyalama ve süreç hızlandırıldı üstlerimize bilgi verdik gibi oyalama taktikleriyle ben bu firmadan hizmet alamamaktayım. En son 09.07.2013 Salı günü aramama rağmen bir geri dönüşüm her zaman ki gibi olmadı. Evime aldığım kampanyada bile 4 TL yerine 20 TL fatura geldi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyit Ali B.
  16 Temmuz
  12:45

  2 aydır aynı boş laflar 2 aydır şikayet ediyorum rahatsızlığımı dile getiriyorum bana spam mesajı atmayın. Hakkımı hukuki yoldan arayacağım.

 • 13 Temmuz
  08:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE