Superonline Faturadaki Kabarma...

Ozan E. |

Adamlar aboneliğiniz bitti diye sessiz sedasız faturayı taahhütsüz tarifeden arttırıyorlar. Arıyoruz düzeltmeye yanaşmıyorlar, takip etmek bizim sorumluluğumuz muş, kızıyorsun iptal et diyorsun, iptal için sisteme atıyor ulaşabilene aşk olsun. Normal zamanda her gün vay efendim kampanya var indirim var bize gelin diye mesaj atarlar ama aboneliğiniz bitiyor ne yapalım diye bir Allah'ın kulu haber vermiyor. Atıyorum bir milyon aboneleri var, 25-30 TL. Yaz her birine fazladan, ne güzel iş. Benim gözümde bunun adı haksızlıkla bağdaşıyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Taahhüde Aykırı Zam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  13:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.03.2016 13:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Mart
  09:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE