Superonline Fatura Yansıması!

Bayram Ç. |

Öncelikle ben 2.5, 3 ay önce t**** kullanıcısı idim. Ve Superonline geçiş yaptım. Geçiş yaparken T**** aboneliğimin bitimine 2 ay daha süre vardı ve Superonline geçiş yaparken bana söyledikleri "tarafınıza hiçbir şekilde faturanın yansımayacağı " dediler. Bende 2 ay daha var dedim T*****in süresinin dolmasına nasıl olacak dedim bana "3 ay boyunca Superonline kullanacağınız için T*****'ten veya Superonline'dan fatura almayacaksınız" dediler. Bende tamam deyip Superonline'ye geçiş yaptım. Fakat bana şuanda T****'ten 2 aylık fatura borcunuz bulunmaktadır diye mesaj geldi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  08:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.02.2016 14:49'da görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Ocak
  09:51

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE