Superonline Fatura Gönderim Sorunu!

Harun Reşit İ. |

Çok büyük bir hata. Turkcell Superonline firmasından internet hizmeti almaya başladım. Fatura bilgilerimin SMS olarak almak istediğimi dile getirdim. İlk faturamın SMS'i geldi ikinci faturamın SMS'i gelmedi ve bu neden den ötürü hemen hizmeti durdurmuşlar. Müşteri Hizmetini aradım ve bana verilen cevap fatura bilgilerini size bilgisini vermek zorunda değiliz siz peşine düşeceksiniz, diye bilgi veriyor.

Nasıl oluyor da bana fatura bilgilerimi bana göndermiyorlar çok saçma. Çok merak ediyorum bu Turkcell Superonline firması hangi ürünlere hizmet veriyor? Bir fatura hakkında SMS atmadan bile aciz olan bir firmadan ne kadar kaliteli bir hizmet beklenir tartışılır.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun Reşit İ.
  06 Ağustos
  11:05

  Sanırım, Turkcell Superonline işi öğrenmiş hemen hazır mesajı otomatik hale getirmiş ve kim yazarsa yazsın hemen bu tarz mesaj atarak işi çözmüş gibi gözüküyor maalesef ne verdiğiniz telefon bir işe yarıyor ne de posta adresiniz. Yazık sizlere verdiğim paraya acıyorum keşke bulaşmaz olsaydım.

 • 06 Ağustos
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE