Superonline Fatura Gecikme Bilgisi Verilmeden Avukata İcra Yoluna Başvurulması.

Nilufer A. |

Superonline ile yaptığım sözleşme doğrultusunda 28 ay düzenli şekilde faturalarını ödedim, kalan ayları da ablama devir yaptım, yurt dışına taşındığımız ve sözleşmenin bitmesine daha süre olduğu için. Bu yüzden tüm otomatik ödemeleri iptal etmek durumundaydım ve son fatura kesildi diye Superonline'ı da iptal ettim, son fatura bu yüzden ödenmemiş ancak hiçbir şekilde bilgilendirilmediğim aktivasyon ücreti çıkarmışlar.

Kapattıktan sonra 40 TL ve bu da bilmediğim için ödenmedi ve bana bu konuda gecikme maili dahi atılmadan hiçbir şekilde bilgilendirilmeden avukata verilmişim. 110 TL olan toplam borç 280 TL oldu. Müşteri koruma politikası ve memnuniyetine sahip olmayan bir firma oldukları için beni mağdur ettiler, üstelik avukat ve dosya derken ekstra 170 TL ödemek zorunda olduğumu bildirdiler. Müşteri olarak hiçbir firmadan bu kadar mağdur olmadım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  07:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.05.2016 15:11’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Haziran
  10:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE