13 Şubat 2014

Superonline Farklı Vaatler ve Kullanamadığım İnternet

21.01.2014 tarihinde nakil işlemi başlayan internetimin sinyal alınamama sorunu 10.02.2014 tarihinde sonuçlandı fakat müşteri temsilcinin 02.02.2014 tarihinde sorun kaydını açması nedeniyle fatura iptali konusunda sadece şubat için çalıştıklarını ilettiler. Ocak için çalışmaların sürdüğünü bildirdiler. Müşteri hizmetleri yavaş çalışıyor ve bu dilimde bana en başta taahütsüz diye iletilen internetimin bana taahhütlü olduğu iletildi.

Ses kayıtlarının önemi olmadığı sözleşmenin önemli olduğunu ilettiler ve sözleşmeye bu kadar takılı olan Superonline, diğer firma hatalarının fatura iadesini yapmadığını söylüyor. Fakat sözleşmede diğer firmanın hataları bizim aracılığımızla sonuçlanır diyorlar ama olumsuz.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 17 Şubat 2014

    bana kesinlikle geri dönüş yapılmamıştır günlük geri dönüş yapılmadıkça güncellemelerim devam edecektir...

  • Mehmet 13 Şubat 2014

    umarım şu an için bana geri dönüş yapılmadı yapıldığında buraya bilgi verecem çünkü çoğu şirketi kontrol ettiğimde standart cevap vermişler ama ne kadar yardımda bulunulda bilgi verilmedi bu yüzden ben burdan bu konularla ilgili geri dönüş yapacam!!!

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön