Superonline Farklı Kampanyadan Sözleşme Yaptı.

Recep Ş. |

11 Ocak 2015 tarihinde Superonline müşteri hizmetlerini 3 farklı kişiyi arayarak bilgi aldım. Ve sonunda babam da gazi olduğu için engel tanımayan tarifeye geçilerek bağlantımın yapılmasını istedim. Müşteri hizmetleri de 30 Ocak tarihine kadar evraklarınızı e-mail veya fazla gönderin dediler.

12 Ocak 20:00 sularında gelen kurulum ekibi işlemlerimi tamamladı ve imza atılacak yerleri göstererek ayrıldı. Fakat kağıdı aldığımda net fiyat adlı kampanyaya taahhütlü dahil olduğumu gördüm ve hemen müşteri hizmetlerini aradım. Çıkan arkadaş bana engel tanımayan için 192 TL ceza ödemem gerektiğini diğer 2 bayan (C.. ve A.. hanım) ceza ödemeyeceğimi söyledi. 2 saattir üyeyim daha yahu ayıptır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Ş.
  14 Ocak
  19:33

  Ne arayan var ne soran. 3 defa paket değişikliği için email gönderdim arıyorum hala ulaşmadı diyorlar. Arkadas Mektupla mi gonderseydim acaba ?

 • 13 Ocak
  16:20

  Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE