24 Ekim 2016

Superonline Eylül 16'sından Beri Bir Aydan Fazla Zamandır Hizmet Alamama!

İstanbul'da bulunan internet hattını Zonguldak'a aldırmak istedik fakat eylül ayının 16'sından bugüne kadar interneti kuramadılar. Her gün arıza kaydı oluşturuluyor fakat hiçbir düzelme olmuyor. Eğer interneti kuramıyorsanız sözleşmemizi fes etmenizi rica ediyoruz. Bugün yarın diye artık oyalamayın lütfen. Müşteri hizmet numarası ise; 8809365***.

Ülkiye 57 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.10.2016 12:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ülkiye 25 Ekim 2016

  Aynı şeyi yaptiniz konu hakkında saat 23:00 kadar dönüş yapacağinizi belirttiniz ama her zamanki gibi herhangi dönüş olmadı. Bu tarz oyalamalarla ne yapmaya calistiğinizi anlayamiyoruz. Lütfen belirttiğim gibi ücretsiz fesih işlemlerini gerçekleştiriniz.

 • Ülkiye 24 Ekim 2016

  Merhaba, müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kendisinede belirttiğim gibi gün içerisinde hizmet alabilirmiyiz alamazmiyiz bu bilginin kesin olarak verilmesini rica ediyoruz. bir buçuk aydır sorunun giderilmesi için bekledik. Eğer gün içinde düzelme olmaz ise sözlesmemizin ücretsiz olarak fes edilmesini talep ediyoruz.

 • Ülkiye 24 Ekim 2016

  Merhaba, size ulaşamıyorum. Girmiş olduğum bilgileri hatalı kabul ediyor sistem.

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön