Superonline Evime İnternet Bağlamaya Gelen Ekip Kaçtı!

Metin K. |

Evime Digiturk ile beraber abone olduğum Superonline Fiber İnternet aboneliği için 4.5 saat geç gelen ekip, elinde hiçbir ekipman olmadan kapıyı çaldı ve bu saatte işlem yapamayacağını belirtti. Evdeki tesisatın hazır olduğunu belirtmeme istinaden, arabadan modemi alıp geleceğini belirtti ancak kendisi geri gelmedi. Ertesi gün telefon açmama rağmen şikayetlerim kaale alınmadı, (hem bağlantıyı sağlayacak 3 Play isimli Superonline acentası, hem de Superonline call center'ı) kendilerine ekiplerden bir telefon beklediğimi ve bana bir saat belirtilmesini istediğimi söylememe (7 telefon görüşmesi (hepsi benim tarafımdan) hala geri aranmadım.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.08.2015 18:00 tarihinde bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE