Superonline Ev İnterneti İçin Başvuru.

Zeynep İ. |

28.09.2016 tarihinde V. Bey evime gelip modem kurulumunu yaptı, gerekli belgeleri imzalattı, fakat bağlantı ile ilgili bir sorun olduğunu bunun T******* yetkililerinin halledeceğini ve internete bağlanabileceğimi söyledi. 03.10.2016 tarihinde T****** yetkilileri telefonla beni arayıp, bağlantıyı kablolarla ilgili bir sorun olduğu için yapamadıklarını bunun için elektrikçi çağırmamı söylediler. Bunun üzerine 4 Ekim 2016 tarihinde elektrikçi geldi fakat bütün bağlantıları tamamladığını ekiplerin tekrar gelip bağlantıyı tamamlaması gerektiğini söyledi. Ben defalarca gerek müşteri hizmetleri gerekse arıza servisini aramama rağmen şikayetimi bildirebileceğim kimseyi bulamadım. Bir haftadır gerek maddi gerekse manevi olarak mağdurum. Ya bir an önce benim mağduriyetimin giderilmesini ya da Superonline ile yaptığım internet sözleşmenin sona ermesini istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  11:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.10.2016 10:40’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ekim
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE