16 Eylül 2016

Superonline Ev Değişikliği Sebebiyle Hattın Taşınması.

Aynı mahallede başka bir siteye taşındım. Superonline call center yeni taşındığımız siteyi ve caddesini kendi sisteminde bulamadığı için burada fiber optic hizmetinin olmadığı söyledi. Ne yapacağımızı sorduğumuzda ise kampanyalı tarifeden çıkıp fiber optic olmayan başka bir tarifeye geçmemiz, hem de daha fazla ücret ödememiz gerektiğini belirttiler. Konunun uzmanı olmadıkları için daha fazla yardımcı olamayacaklarını söyleyip başka bir numara verdiler. Müşteri olarak kapı kapı dolaştırılmak zorunda mıyız? Verilemeyen hizmetin bedelini her fırsatta neden bize kesmeye çalışıyorsunuz? Gerekli bütün resmi kurumlara şikayetlerde bulunup, aboneliği de iptal ettireceğim.

Damla 24 Okunma

Cevaplar

 • Damla28 Eylül 2016

  Konu ile ilgili henüz bir çözüm sağlanmış değil, beni arayan müşteri temsilcisi hala beni ADSL e geçirip fatura tutarımı aylık 10 TL yükseltmeye hakları olduğunu bildiriyor.

 • Damla20 Eylül 2016

  Adres değişikliğim dolayısı ile Superonline bana mevcut tarifem üzerinden hizmet sağlayamıyor. Fiber alt yapı hizmeti veremiyormuş. Üstelik aboneliğimi yeni adrese taşırsam 49 TL olan faturamı da 59 TL'ye çıkaracaklarını çünkü ADSL tarife ücretlerinin bu şekilde olduğunu iletiyor. Sözleşmeyi fesih edersemde 500 TL ceza ödersiniz diyorlar. Resmi Gazete’de 24.01.2015 tarihinde yayımlanan yönetmeliğe göre MADDE 16 (2) (2) Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin yerleşim yerinin değişmesi ve taahhüt konusu hizmetin tüketiciye yeni yerleşim yerinde aynı nitelikte sunulmasının fiilen imkansız olması durumunda, tüketici birinci fıkrada belirtilen tutarları veya herhangi bir bedeli ödemeksizin taahhütlü aboneliğini feshedebilir. Bu hakkım neden gasp ediliyor bir cevap alamıyorum?

 • Superonline Temsilcisi20 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile20.09.2016 12:22’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi16 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön