12 Ekim 2015

Superonline Eksik Hizmet, Haksız Fatura Tahsili!

Turkcell Superonline'dan almış olduğum internet hizmetini aynı site içinde başka daireye geçmem sebebiyle nakil ettirmeye çalışsamda müşteri numaralarının ulaşılmazlığı ve internetten yaptığım defaaten başvurulara yanıtsızlıktan dolayı 2 aydır almadığı hizmetin faturalarını ödedim. Bu ay yine fatura tahakkuk edecek. Ancak hala internetim nakledilmedi.

Ayrıca sözleşme kurulumunda söylenmediği halde (siteye özel olabilir) nakil ücreti adı altında haksız para tahsili de isteniyor ve bugün sonunda müşteri hizmetlerine ulaşmama rağmen cevap sizi arayacaklar oldu. Yine tekel olmuş bir firmanın insanları mağdur etmesi ile karşı karşıyayız.

Mihrican 36 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön