04 Kasım 2014

Superonline Eksik Bilgilendirme, Haksız Fatura Talebi.

Ev telefonumu Türk Telekomdan Superonline taşımıştım. Ev telefonumu taşırken bana sadece telefon hattımı taşıdığımı söylemişlerdi. Fakat benden habersiz 25 MB kullandığın kadar öde interneti de tanımlamışlar. Ayrıca telefon hattım taşındığında hediye internet mesajı gelmişti.

Hediye internet, kullanım hakkı bittikten sonra kapatılacağı söylenmişti. Ama kapatılmamış ve üç aydan beri 138 TL, 55 TL ve 155 TL olarak kullanım aşımı faturası geliyor. Normal faturam 16,10 olması gerekirken ve bir türlü sorunlarım Superonline tarafından çözülmüyor. Satış personelinin eksik ve yanlış bilgilendirmesinin cezasını biz çekiyoruz. Btu'ya şikayet ettik ama sonuç alamıyoruz.

Asiye 2.731 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla," TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön