Superonline Eksik Bilgilendirme!

Arzu G. |

31.12.2015 tarihinde akşam saatlerinde internet bağlantısıyla ilgili problem yaşadım. Evimde tadilat olduğu için işlem yapılırken internet kablosunun koptuğunu fark ettim. Bu durumla ilgili akşam saatlerinde çağrı merkezine bilgi verdim. Bugün saat üç için randevu verildi ve bilgilendirme için aranacağım söylendi, saat üç gibi aradığımda yoğunluktan dolayı gecikme olabileceği ve tarafıma bilgilendirme için arama yapılacağı söylendi saat dört gibi tekrar aradığımda bugün için randevu görünmediği tatil olduğu için çalışanların izinli olduğu söylendi. Yapılan bu eksik bilgilendirme sonucu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  17:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ocak
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE