Superonline Eksik Bilgi Veriyor!

Ayhan Y. |

Aboneliğimi iptal etmek için Ağustos ayında aradığımda bir yere gitmeden posta ile kapatma seçeneği var mı diye sormama rağmen faks seçeneği bilgi olarak verilmedi. Abone merkezlerine gittiğimde sadece belirli yerlerde olabildiği bilgisi verildi. Tekrar aradığımda bu merkez adresi verildi ve benim ısrarla işim gereği gidemediğimi belirtmeme rağmen faks seçeneği söylenmedi. Ekim ayında tekrar aradığımda faks yolu ile de kapatabileceğim bilgisi verildi ve işlemi yaptım bu aylarca bilgi eksikliğinden kaynaklanan fazla faturalara rağmen ödememi yapacaktım ki son bir sürpriz ile iptal başvurusu yaptığımda tarihten sonra 70 TL faturamın 200 TL'ye çekildiğini öğrendim. Konu ile ilgili bilgi istiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  10:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 08.11.2015 10:15 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Kasım
  09:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE