12 Ocak 2015

Superonline Eksik Bilgi Veriyor.

2 yıllık Superonline 8 GB kotalı fiber internet kullanıyorum. 2 aydır durmadan firma tarafından aranıyorum; süreniz doluyor. En son tamam dedim, fakat ayın 15' i faturayla ilgili bir sıkıntı dedim yok efendim parça fatura gelecek sıkıntı olmaz ama parçalı kotadan haber veren yok. Yeni fatura geldi 39 olması gereken fatura 59 gelmiş. 23 TL kota asım ücreti gözüküyor. Aradım bu ne? Parçalı kota ayın 15 'ine kadar 3 GB aşmışım. Bundan bana bahsetmediniz. Bırakın müşteri haklarını korumak için beni uyarmanız gerekli. Ay sonunda veya ay başında geçin denmesi gerek. Dönüyorlar biz dinledik parçalı faturadan bahsetmişiz. Parçalı kotadan bahsetmediniz.

Mustafa 212 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Ocak 2015

    Bunların hepsiyle paylaştım fakat siz bana parçalı kotadan bahsetmediğiniz halde bahsettik diyorsunuz ve yapacağımız bir şey yok diyorsunuz böyle büyük bir firmaya bu hiç yakışmadı 23 liram size yaramasın inşallah.

  • Superonline Temsilcisi12 Ocak 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön