Superonline Düşük Hız, Yüksek Ping, Sorunlu Hizmet.

Burak P. |

Sitelerinden kendim girip tarife seçerek Superonline'a geçiş yapmaya çalıştım, önce transfer işlemimi beceremediler. Telefon hattımı da ADSL ile taşımayı başarmaları için müşteri hizmetleri ile 5 kez görüşmem ve 10 gün geçmesi gerekti. Sonra standart prosedür olan diğer sağlayıcıdaki ADSL aboneliğimi iptal etmediler, aynı hat üstünde 2 ADSL için ödeme yapmam gerekti ve iptal işlemleriyle benim uğraşmam gerekti. Şu an ise aşırı düşük hız ve yüksek ping sorununa çözüm getirmiyorlar. Aboneliğim başladığından beri altyapı daha yüksek hızları desteklediği halde 3mps hızında, ping ise 1000ms civarında. Müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor ulaşabilsek bile AKK'dan ya da arıza kaydı deyip geçiyorlar.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  16:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.02.2016 16:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Şubat
  12:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE