Superonline Dünyanın En Ciddiyetsiz Firması!

Efrail A. |

Maalesef Superonline abonesiyim. Bir kere standart olarak ayın 15:00'de hız alanınızın yüzde sekseni doldu mesajı gelir. 18:00'de de hızınız düştü mesajını alırsınız. Yapacak bir şey yok. Bugün abonelik taahhüt sürem doldu. Yaklaşık 15 gün önce beni aradılar. Hoşuma gitmeyen ve fiyat arttıran bir teklif sundular. Daha sonra arayın teklifinizi beğenmedim dedim gidiş o gidiş. Bir daha arayan yok. 4 gün önce aradım 2 gün kala arayın dediler.

2 gün önce aradım, son gün arayın süre var bir şey yapamayız dediler. Bugün 2 kez aradım ulaşamadım. Sonuncu aramamda robot numara bırakmamı istedi, bıraktım arayan yine yok. Bekledim az önce saat 00:15 gibi aradım. Bu kez de çıkan bayan ekranlarımız bozuk yardım edemiyorum diyor ve ısrarla iptal mi istiyorsunuz diye soruyor. Superonline kadar ciddiyetsiz ve müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir firma görmedim. Bakalım sabah ola hayrola... .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.10.2016 16:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ekim
  10:00

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE