Özgür Ö. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Superonline Dört Dörtlük Kampanyadan Faydalanamama!

Özgür Ö. |

Turkcell Superonline'ın dört dörtlük kampanyasından faydalanmak için ev internetimi kapattım. A**'dan hattımı Turkcell'e taşıdım. Turkcell telefon hattım açıldıktan sonra Superonline'a dört dörtlük kampanya için başvurdum. Ancak yetkililer evimin olduğu bina da Türk Telekom tarafından boş port olmadığını ve internet bağlanamayacağını ve bu nedenle dört dörtlük kampanyadan faydalanamayacağım belirtildi.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  18:23

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Özgür Ö.
  13 Mayıs
  18:21

  Teşekkürler

 • 13 Mayıs
  18:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.05.2016 18:21'de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Mayıs
  16:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE