Superonline Dört Dörtlük Kampanya Fiyaskosu!

Bayram Y. |

Yaklaşık 1 ay önce Superonline görevlileri eve geldi ve Reeder TAB kampanyalı internet bağladılar, birkaç gün sonra eve gelen görevliyi cepten aradım ve farklı operatördeki numaramı Turkcell'e taşımak istediğimi belirtip Superonline+Turkcell birlikte olan bir kampanyadan faydalanmak isteğimi söyledim ve görevli bana 129 TL'lik bir paket olduğunu belirtti ve bu kampanyaya geçmek istediğimi belirtip işlemlerini yapmasını istedim, ek ücret çıktığını belirtip müşteri hizmetlerine yönlendirdi ve müşteri hizmetleri hediye edilen tablet-kurulum-aktivasyon-modem ücretinin (toplam 7 yüz küsür) tahsis edileceğini ondan sonra diğer kampanyadan faydalanabileceğimi belirtti. Benim şu an kullandığım TAB kampanyalı Superonline fiyatı 69.90 TL, geçmek istediğim dört dörtlük paket fiyatı 119 TL buna rağmen benden ücret talep ediliyor. Sırf dört dörtlük paket için Turkcell'e geçtim ama pişman oldum.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  19:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.10.2016 17:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Bayram Y.
  16 Ekim
  13:19

  Soruna bir çözüm üretilmedi... Turkcell müşteri memnuniyeti nde kaliteyi epey düşürmüş. Bugün itibari ile numarayı farklı bir operatöre taşıdım... Bir daha da Turkcell ürünleri ni kullanmam.

 • Bayram Y.
  11 Ekim
  10:58

  Hala arayan yok...

 • Bayram Y.
  09 Ekim
  12:36

  Henüz arayan olmadı.

 • 08 Ekim
  10:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE